OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Nábytek do snídaňové restaurace Moc kafé v Opavě

Nábytek do snídaňové restaurace Moc kafé v Opavě


Reference od zákazníka

Když jsme si vybrali firmu RESSED, bylo to proto, že nabízeli dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Stránky nám přišly důvěryhodné a poctivé. Při prvotním jednání jsme dostali vstřícnou a profesionální péči. Nábytek vypadá opravdu dobře, zatím není nic poškozeno, doufejme, že tomu tak bude i nadále. Do interiéru hezky zapadá. Firmu RESSED můžeme doporučit. Vše, co jsme si domluvili, klapalo. Nebyly zde žádné prodlevy ani nedostatky. Nábytek se zákazníkům hodně líbí. Je opravdu hezký, pohodlný, působí příjemně. Člověk nemá obavy si sednout, i barové stoličky jsou již na první pohled pevné, kvalitní. Jsme spokojeni, bez jakýchkoliv připomínek.

Jana Juřenová, Moc kafé
603 523 876,

Více o použíté kolekci Z-1067H ZDE


 

 

Za firmu RESSED

Po oslovení zástupci firmy Moc kafé jsme přijeli vzorovat materiály do centra Opavy. Představa zákazníků byla vybudovat snídaňovou restauraci se svěžím fresh nádechem. Jako sedací nábytek byly vybrány Židle Z-1067H a Barové židle 3B-1067H. Dále pak čalouněné lavice na míru typu LTL-28. Na sedací nábytek je použita vysoce kvalitní zátěžová koženka do gastro provozů Ginkgo v sytě zelené barvě. K sedacímu nábytku jsme složili adekvátní bistro stoly z těchto nerezových stolových podnoží: PS-E05 Standard – jako nerezová bistro podnož s čtvercovou základnou, dále pak PS-E30 Standard – jako nerezová bistro podnož s obdélníkovou základnou a PS-E30 Bar - jako nerezová barová podnož s barovou výškou a obdélníkovou základnou. Na stolové pláty byly použity LTD desky celoplošně tuplované v síle 36 mm a s ABS hranou 2 mm – vše na míru. Jsme velice rádi, že mezi naše zákazníky patří i podobné originální zajímavé koncepty a věříme, že snídaně v Moc Kafé nastartuje hostům v Opavě úspěšný den.

 

Chcete spolupracovat s profesionály na Horeca nábytek?

 

 %universal_form%