OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Rodinný dům, Praha východ

Rodinný dům, Praha-východ

Představujeme vám referenci naší věrné zákaznice, které si od nás postupně objednala židličku Form, taburety a nakonec do nového rodinného domu i jídelní židle Chanelky. K paní jsme přijeli osobně a předložili fyzické vzorníky látek a odstínů dřeva, aby si mohla židle doladit k ostatním dekorům v domě.

Reference zákaznice

Proces výběru probíhal  jednoduše i složitě.  Jednoduché to bylo ze strany firmy Ressed, která přijela rychle dle domluvy s veškerými vzorníky. Složité z důvodu, že firma nabízí nepřeberné množství barev, vzorů a modelů, takže jsme dlouho pečlivě vybírali, což bereme samozřejmě pozitivně a byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsme firmu vybrali. Dodání nábytku sice několik týdnů trvá, ale se zbožím jsme byli moc spokojeni a hlavně bylo zcela dle našich představ. Firmu Ressed mohu jen doporučit, je to jedna z firem, se kterou jsme měli při stavbě našeho domu pouze pozitivní zkušenosti a navíc, pokud chcete mít svůj interiér jedinečný a 100% dle vašich představ, tak právě u firmy Ressed si určitě vyberete.

věrná zákaznice Dominika D.