Moderní stohovatelné židle - Vybavení nových prostor sálu obecního úřadu v obci Kašnice

Moderní stohovatelné židle - Vybavení nových prostor sálu obecního úřadu v obci Kašnice

reference od paní starostky obce

Během rekonstrukce a přístavby obecního úřadu jsme se museli zamýšlet se zastupitelstvem i nad pořízením nového vybavení do prostor zvětšovaného sálu i nově vzniklého komunitního centra v prvním patře přístavby. Hledali jsme tak moderní, stohovatelné, lehké, kvalitní a zároveň krásné židle. Kritériem byla samozřejmě také cena.

Měla jsem vytipovaných několik společností, ale žádná z nich nenabízela takový produkt, který by nás natolik uchvátil ke koupi. Až po několikadenním intenzivním hledání na internetu jsem náhodou našla českou firmu RESSED s.r.o. Oslovila jsem přímo pana majitele Jana Horáka, který ochotně přijel a umožnil nám prohlédnout si vzorky židlí dostupné v naší cenové hranici. Takto jsme se velmi jednoduše domluvili na barvě, přesných rozměrech a dalších detailech.

Rozhodli jsme se pro židli Z-1026M v celodřevěné verzi, která splňovala všechny naše požadavky. Firmu RESSED jsme si vybrali především na základě profesionální a upřímné komunikace pracovníků firmy. Vyhověli ochotně všem našim potřebám. Například přidání područek na několik židlí, a dokonce jsme u této firmy pořídili i atypické stoly. Poskytli nám též uskladnění zboží před dokončením stavebních prací.

Dodaný nábytek splnil naše očekávaní a design židlí už jen podtrhl celkový vzhled celých prostor. Jsme moc spokojeni, jelikož sál i komunitní centrum díky stohování židlí i stolů můžeme jednoduše využívat pro různé účely. Naše nadšení s námi sdílí také spousta návštěvníků našich nových prostor, chválí výběr vzhled i pohodlí židlí. Moc mě tak těší, že proces náročného výběru dodavatele je oceněn zájmem ze strany návštěvníků i uživatelů. Někteří z nich si už vyžádali i kontakt na dodavatele, který vždy velmi ráda předávám.

Za doporučením si stojíme díky kvalitnímu provedení nábytku, profesionální a vstřícné komunikaci, dodržení domluvených termínů, bezproblémové dodávce nábytku, a to i v době pandemie.

Během průběhu zakázky se nám dostalo nadstandardní péče a vstřícného jednání, čímž společnosti RESSED s.r.o. opravdu děkujeme.

Ing. Jana Majerová
Starostka
tel.: 725 111 274    

kasnice@kasnice.cz        

 

Více informací o vybrané židli Z-1026M najdete zde

 

 

ZA FIRMU RESSED

Oslovila nás přímo paní starostka z obce Kašnice pro vybavení nových prostorů na obecním úřadě. Požadavky na produkt zahrnovali moderní, stohovatelné, lehké, kvalitní a zároveň krásné židle za přijatelnou cenu. Paní starostce jsme osobně představili několik vzorků. Vyhrála naše velmi oblíbená moderní židle Z-1026M, která zaujme svým nadčasovým vzhledem. Do obce jsme dodali 96 ks stohovatelných židlí Z-1026M, 6 ks stohovatelných židlí s područkami ve stejném designu 2K-1026M a 18 ks atypických stohovatelných stolů.

 

Uvažujete o moderních stohovatelných židlích?

 

 %universal_form%