OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Vybavení kulturního domu v obci Medlovice zátěžovými židlemi

Vybavení kulturního domu v obci Medlovice zátěžovými židlemi

reference od pana 1. místostarosty obce:

"V první fázi jsme sháněli stohovatelné židle pro vybavení našeho Kulturního domu. Hledali jsme na internetu různé firmy. Našli jsme firmu RESSED s.r.o., která nám osobně přivezla tři vzorky židlí, které jsme si mohli vyzkoušet. Nakonec jsme zvolili nestohovatelnou židli ST-101L s čalouněným sedákem.

Firma RESSED nám nabídla dobrý produkt za dobré peníze, a to byl důvod proč jsme si vybrali právě je. V průběhu zakázky nás dodavatel pravidelně informoval ohledně plnění termínů i přesto že šlo o dobu v začátcích pandemie. Predikce výroby s ohledem na potenciální nedostupnost materiálu.

Nábytek splnil naše očekávání, je to kvalitní masivní židle, která vzhledem zapadá do našeho Kulturního domu. Čas prověří její kvalitu. Měli jsme již možnost židle vyzkoušet na několika akcích obce a židle se zatím vždy líbili.

Firmu bych doporučil i ostatním obcím. Především díky osobnímu jednaní a předložení vzorků, díky kterému jsme měli možnost vidět co kupujeme."

Ing. Roman Pavelka - 1. místostarosta 
Telefon: 517 365 390
Email:
obec@medlovice.cz 

Více informací o vybrané židli Z-101L najdete zde

 

ZA FIRMU RESSED

Pan místostarosta nás oslovil pro vybavení kulturního domu. Požadavek na židle byl, aby byly stohovatelné, čalouněné a za rozumnou cenu. Osobně jsme na obci představili několik vzorků. Vyhrála naše oblíbená židle ST-101L která sice není stohovatelná, ale díku tomu je za nižší cenu. Konstrukce je z masivního bukového dřeva. Do obce jsme dodali 150 ks židlí ST-101L s čalouněným sedákem v odstínu moření dřeva buk přírodní.

 

Uvažujete o nových židlích pro váš kulturní sál?

 

 %universal_form%