OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Výroba jídelních lavic na míru, centrála společnosti T-mobile

Výroba jídelních lavic na míru, centrála společnosti T-mobile

Na základě poptávky od pánů architektů z ateliéru Imexa, kteří měli dohled nad komplexní rekonstrukcí jídelny, jsme začali připravovat vhodné řešení. Jednalo se o dodávku téměř 50 metrů lavic do jídelny centrály firmy T-Mobile v Praze. V jejich brněnském ateliéru jsme nejdříve vyslechli, jaké mají představy o designu, zamýšleném provozu i rozpočtu a poté jsme navrhli řešení tak, aby zcela vyhovovalo jejich potřebám.

Moderní lavice na míru do gastro jídelny

Pro jídelnu v T-mobile jsme vybrali Lavici LTL-28. Jelikož se jednalo o náročný provoz, bylo nutné pečlivě vybrat kvalitní koženku. Nakonec zvítězila koženka Inga od firmy Tenatex se 100 000 cykly Martindale. I když na realizaci nebylo tolik času, zvládli jsme lavice namontovat v domluveném termínu. Jako nejvyšší důkaz spokojenosti bereme to, že si od nás zaměstnanec T-Mobilu, který denně na lavicích sedí, nechal dodat sedací nábytek do vlastního domova.

Těší nás, že jsou zákazníci s naší prací spokojení, o čemž svědčí i zájem o další spolupráci ze strany pánů architektů Kipily a Husára z Imexy.

 

Hledáte kvalitní řešení lavic na míru?

 

 %universal_form%