OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

100x Nová židle a výroba atyp stolů do kulturního centra v obci Holetín

100x Nová židle a výroba atyp stolů do kulturního centra v obci Holetín

Reference od starosty obce

Na přelomu roku 2020/2021 jsme plánovali vybavit naše nové kulturní centrum stoly a židlemi. Se zastupiteli jsme od začátku preferovali kvalitní řešení. V pravý čas jsme dostali kladné reference na firmu RESSED z Chrudimi, a tak jsme tuto firmu oslovili k výběrovému řízení.
Setkali jsme se s profesionálním přístupem při výběru dané židle – pan Horák nám zdarma zapůjčil a zanechal na několik dní židli, aby si jí zastupitelé vyzkoušeli. Měli jsme také velmi specifické požadavky na provedení stolů. Potřebovali jsme perfektně sladit dekory k současným truhlářským prvkům. Dále bylo u stolů nutné dodat atypické rozměry a robustní materiály, které jsme se zastupiteli vyžadovali. To vše firma RESSED v nabídce splnila, spolu s příznivou cenou, a proto jsme uzavřeli objednávku na 100 ks židlí Z-1038 s čalouněným sedákem a 12 ks stolů.
Následně ve smluveném termínu Firma RESSED dodala vše v námi požadované kvalitě. Mezitím proaktivně komunikovala. Firmu RESSED vřele doporučuji všem starostům a zastupitelům.

Jan Břeň
starosta obce Holetín
tel.: 736 481 148

Více informací o vybrané židli Z-1038 najdete zde.

 

ZA FIRMU RESSED


Pan starosta z obce Holetín nás oslovil pro vybavení nově zrekonstruovaného moderního Kulturního Centra. Požadoval, aby židle a stoly byly odolné, masivní a vydržely dlouho v provozu. Za panem starostou jsme osobně zajeli, abychom naše židle představili. Na pár dní jsme do obce zapůjčili vzorky židlí, které sloužily k prezentaci před zastupiteli. Po jednání zastupitelů vyhrála židle Z-1038, která splňovala všechny požadavky. Do obce jsme ve smluveném termínu dodali 100 ks židlí Z-1038 s čalouněným sedákem - látka Bahama 32 a odstín dřeva přírodní buk a atypické robustní stoly ST-106 dle zadané specifikace.

 

Chcete zaslat aktuální ceník pro kulturní domy?

 

 %universal_form%