OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

6 ŽIDLÍ EXKLUZIVNĚ S PRODLOUŽENOU ZÁRUKOU

Často se nás při nákupu židlí do kulturních sálů ptáte: "Vydrží alespoň jedno volební období?" Vaše obavy jsou na místě, neboť židle v provozu čelí opravdu vysoké zátěži po několik let. Ovšem vy doufáte, že koupíte takové židle, které nejen dlouho vydrží, ale především odolají i tomu nejvyššímu zatížení. Proto jsme připravili nový benefit, který jistě oceníte.

O kvalitě našich židlí jsme opravdu přesvědčeni, proto od nového roku prodlužujeme záruku na pevnost konstrukce u nejprodávanějších židlí na 10 let, a to zcela zdarma.

 

ZMĚNA ZÁRUKY 10 LET NA PEVNOST KONSTRUKCE

3 Stohovatelné židle s čalouněným sedákem

 

 

3 Stohovatelné židle s dřevěným sedákem

 

 

 


Tyto židle patří mezi nejoblíbenější. Splňují veškeré nároky, které od židlí očekáváte, proto jsme se rozhodli výběr vám usnadnit. Věříme totiž, že tento benefit jen potvrdí fakt, že společnost RESSED s.r.o. je tím pravým partnerem při vybavování novým nábytkem. Přijďte se o kvalitě přesvědčit osobně! Nebo nás kontaktujte s případnými dotazy. 


%universal_form%