Židle a lavice - Kavárna Caffe Fellini, Plzeň

Židle a lavice - Kavárna Caffe Fellini, Plzeň

Na základě oslovení pana designera Martana jsme se vydali do centra Plzně na hlavní Náměstí republiky, nezávazně konzultovat vhodné židle a lavice do nového interiéru kavárny Fellini. Na ukázku jsme přivezli i stylovou židli na vyzkoušení, kterou si majitelé s designerem předvybrali z našeho webu.

Majitelé i pan designer požadovali bronzově žlutou látku, která by korespondovala s odstínem kašny před kavárnou. Jelikož se jedná o kavárnu s cukrárnou, bylo potřeba myslet na vysoké cykly Martindale a perfektní omyvatelnost. Doporučili jsme zákazníkovi látku Diamond se 100 000 cykly a s technologii Aqua Clean, díky které se potah perfektně udržuje v čistotě. Jako židli si zákazník vybral stylovou prošitou Queen, která je díky pružinovému sedáku a bočním madlům v dolní části opěradla, velmi pohodlná. K židlím jsme stylově doladili lavice ve stejné výšce, látce i stejném stylu prošívání. Nutno dodat, že kavárna prošla opravdu pozitivní změnou. Důkazem spokojenosti našich doporučení je i fakt, že se zákazník při budování dalšího podniku na nás obrátil a znova si vyžadoval tento potah, se kterým je i přes 2 roky užívání v provozu stále spokojený.

Reference od zákazníka

Uvítali jsme, že za námi pan Horák přijel přímo do kavárny a přivezl předvybranou židli k vyzkoušení. Přístup profesionální, poradenství taktéž. S nábytkem jsme pro roce a půl užívání velice spokojeni. Nejen že jsou židle a lavice pohodlné, ale vybraný potah se perfektně udržuje. Dokonce jsem předával kontakt našemu zákazníkovi, který si tento nábytek u nás v kavárně Fellini oblíbil. Pokud potřebujete spolehlivý sedací nábytek do provozu, doporučuji firmu Ressed.

Bc. Lukáš Vavřík, jednatel Caffe Fellini s.r.o.

 

 

Hledáte židle a lavice do kavárny?

 

 %universal_form%