Caffe Fellini, Plzeň

Na základě oslovení pana designera Martana jsme se vydali do centra Plzně na hlavní Náměstí republiky, nezávazně konzultovat vhodné židle a lavice do nového interiéru kavárny Fellini. Na ukázku jsme přivezli i stylovou židli na vyzkoušení, kterou si majitelé s designerem předvybrali z našeho webu.

Majitelé i pan designer požadovali bronzově žlutou látku, která by korespondovala s odstínem kašny před kavárnou. Jelikož se jedná o kavárnu s cukrárnou, bylo potřeba myslet na vysoké cykly Martindale a perfektní omyvatelnost. Doporučili jsme zákazníkovi látku Diamond se 100 000 cykly a s technologii Aqua Clean, díky které se potah perfektně udržuje v čistotě. Jako židli si zákazník vybral stylovou prošitou Queen, která je díky pružinovému sedáku a bočním madlům v dolní části opěradla, velmi pohodlná. K židlím jsme stylově doladili lavice ve stejné výšce, látce i stejném stylu prošívání. Nutno dodat, že kavárna prošla opravdu pozitivní změnou. Důkazem spokojenosti našich doporučení je i fakt, že se zákazník při budování dalšího podniku na nás obrátil a znova si vyžadoval tento potah, se kterým je i přes 2 roky užívání v provozu stále spokojený.

Reference od zákazníka

Uvítali jsme, že za námi pan Horák přijel přímo do kavárny a přivezl předvybranou židli k vyzkoušení. Přístup profesionální, poradenství taktéž. S nábytkem jsme pro roce a půl užívání velice spokojeni. Nejen že jsou židle a lavice pohodlné, ale vybraný potah se perfektně udržuje. Dokonce jsem předával kontakt našemu zákazníkovi, který si tento nábytek u nás v kavárně Fellini oblíbil. Pokud potřebujete spolehlivý sedací nábytek do provozu, doporučuji firmu Ressed.

Bc. Lukáš Vavřík, jednatel Caffe Fellini s.r.o.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.