OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Lázně Teplice v Čechách

Lázně Teplice v Čechách

Pro vybavení interiérů luxusním čalouněným nábytkem do lázeňského domu Císařských lázní v Teplicích, nás oslovil pan architekt Sedláček z Atelier Mise. Dostavili jsme se na výběrové řízení, kde byl přítomen i statutární ředitel a další řídící osoby. Odprezentovali jsme naší firmu Ressed, vyslechli představy pana architekta a názory ze strany zadavatele. Následně nabídli vhodné řešení, pro které se nakonec veškeré zainteresované osoby rozhodli.

Pro celý objekt byla vybrána jednotná omyvatelná látka s Aqua Clean funkcí a semišovo-sametovým efektem. S otěruvzdorností 100 000 cyklů Martindale. Stejným prvkem je také prošívání s knoflíky - na vybraném nábytku i anglický styl prošívání Chesterfield. Vstupní recepci zdobí 3-místné pohovky Chesterfield. Hosté zde také mohou posedět v pohovkách a křeslech Ritale, které mají oblíbené vysoké opěradlo. Dále také v křesílcích Nobles. Součástí dodávky bylo vybavení kanceláře statutárního ředitele, kde jsou židle Král Slunce i lavice ve stejném stylu. Na základě spokojenosti s nábytkem po ročním provozu, se na nás zákazník obrátil znovu, pro řešení dalšího nábytku.

 

Hledáte kvalitní nábytek do hotelu?

 

 %universal_form%