OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

VYBAVENÍ VELKÉ KLUBOVNY V OBCI HORKA II

Vybavení velké klubovny v obci HorkA II


✅ Židle z reference: Židle Z-1026MB

REFERENCE od starostky

"Na firmu RESSED jsme narazili formou informačního e-mailu a podrobnější informace jsme si našli na webu firmy. Nikde v okolí jsme podobné výrobky nenašli, tak jsme byli rádi, že můžeme využít prodejnu firmy RESSED, která byla do hodiny cesty. Zaměstnanci firmy nám představili jejich produkty, které nás přesvědčili o kvalitě zpracování a také ceně, a proto jsme firmu zařadili do výběrového řízení.....

 

...Naše požadavky na židle byly, aby byly stohovatelné a lehké, pro snadnou manipulaci. Během zakázky nás zaměstnanci aktivně informovali ohledně termínů dodání.

Dodávka proběhla na jedničku, velmi ochotný řidič, který nám pomohl s vykládkou. Židle jsou velmi kvalitní a jsme s nimi spokojeni. PRavidelně je využívají při setkávání členové Spolku dobrodruhů a dámského klubu.

Firmu rádi doporučíme dál, určitě se na ni do budoucna znovu obrátíme."

Simona Vacíková
- Starostka obce Horka II


 

ZA FIRMU RESSED

Na internetu může mnoho produktů klamat svým vzhledem i pevností. V případě, že se jedná o více kusů vždy v našem týmu preferujeme osobní setkání v naší vzorkové prodejně v Kočí, kde si starostové a zastupitelé mohou v klidu osedět a zjistit co jim nejlépe sedí do jejich klubovny, kulturních sálů, konferenčních nebo zasedacích místností. Proto i obec Horka II nebyla výjimkou. Do naší prodejny to neměli daleko, proto neváhali sednout do auta a přijet za námi. Při testování pohodlnosti nejvíce sympatizovala židle Z-1026MB, která je navíc skvělou možností pro úsporu prostoru, díky stohovatelnosti 8 židlí na sebe nemusí mít strach, že při jakékoliv akci budou překážet a snadno se uskladní.

 

Také se připravujete na obnovu klubovny? Napište nám.

 %universal_form%