Dubová židle Z-1038 LD

 

Stohovatelná dubová židle z ohýbaného dřeva s robustní konstrukcí a dokonalou ergonomií i do těch nejnáročnějších provozů. Vystavená na vzorkové prodejně.

Dostupnost 6 - 8 týdnů
2 272 Kč
1 878 Kč bez DPH
   
Kód produktu Z-1038L
Kategorie Jídelní židle, dřevěné, čalouněné i stohovatelné
Záruka 10 let na pevnost konstrukce
 

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ 

vybavení kulturního domu Dolní Zálezly | Ressed Vybavení židlí a stolů do kulturního centra obce Holetín | Ressed Židle a stoly do klubovny obecního úřadu obce Černíč | Ressed
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
  >>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
    >>PŘEČÍST SI REFERENCI<<

oTESTOVALI JSME ZÁTĚŽOVOU KVALITU

Otestovali jsme odolnost židle pomocí hydraulického lisu. SPUSTIT VIDEO. Do náročných provozů, jako například restaurací, kulturních domů nebo hospod, jsou potřeba kvalitní židle. Takové, které se jen tak nerozviklají a vydrží i náročné provozní podmínky. A především pohodlné. Například židle Z-1038 s celodřevěnou, těžko zničitelnou konstrukcí, která se do takových provozů naprosto hodí. Unese 8x víc než běžná židle – slona, kamión nebo třeba 106 dospělých chlapů. Ale benefitů je mnohem víc… 

 

ŽIDLE BYLA OTESTOVÁNA HYDRAULICKÝM LISEM

Otestovali jsme odolnost židle. Porovnali jsme ji s židlí z hobby marketu. A jak dopadl výsledek? Podívejte se sami v článku. Židle udržela zátěž o hmotnosti 8470 kg.

DUbová židle 1z-1038LD

Ručně ohýbaná židle do kulturních sálů má celodřevěnou ,,nezničitelnou" konstrukce z kvalitního dubového dřeva. Na výběr máme několik odstínů moření dřeva. Perfektně se hodí do zatížených provozů či domácností, jako jsou restaurace či kavárny. Výhodou je možnost stohování po 5 kusech.

 

Možnost výběru židle s čalouněným sedákem. Máme stovky látek a koženek pro potah židle. Jejich údržba je snadná a nenáročná. Židle je v ucelené kolekci - jídelní židle, židle s područkami, barová židle.

 

Untitled (1920 × 920 px) (1920 × 820 px) (835 × 357 px) (835 × 401 px) (1)

 

SUBJEKTIVNĚ ZHODNOCENO

Podrobili jsme naši židli Z-1038 subjektivním testem, kde jsme zkoumali pohodlí, tvrdost sedáku, hrubost materiálu a manipulaci.

 


Výhody dubové židle 1z-1038LD

  • Vhodná do náročného provozu
  • Pevná robustní konstrukce
  • Dokonalá ergonomie
  • Několik odstínů dřeva
  • Stovky látek a koženek
  • Stohovatelná po 5 ks 
  • Ucelená kolekce židlí
Hmotnost 6 kg
Hloubka 52 cm
Šířka 43 cm
Výška 84 cm
Výška sedu 46 cm
Sedák dřevěný/čalouněný
Konstrukce dub

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: