Dubová židle Z-1038 MD

 

Stohovatelná robustní dubová židle z ohýbaného dřeva předurčená pro ty nejnáročnější provozy.

Dostupnost 6 - 8 týdnů
2 272 Kč
1 878 Kč bez DPH
   
Kód produktu Z-1038L2
Kategorie Jídelní židle, dřevěné, čalouněné i stohovatelné
Záruka 10 let na pevnost konstrukce
 

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ 

vybavení kulturního domu Dolní Zálezly | Ressed Vybavení židlí a stolů do kulturního centra obce Holetín | Ressed Židle a stoly do klubovny obecního úřadu obce Černíč | Ressed
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
  >>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
    >>PŘEČÍST SI REFERENCI<<

oTESTOVALI JSME ZÁTĚŽOVOU KVALITU

Otestovali jsme odolnost židle pomocí hydraulického lisu. SPUSTIT VIDEO. Do náročných provozů, jako například restaurací, kulturních domů nebo hospod, jsou potřeba kvalitní židle. Takové, které se jen tak nerozviklají a vydrží i náročné provozní podmínky. A především pohodlné. Například židle Z-1038 s celodřevěnou, těžko zničitelnou konstrukcí, se do takových provozů naprosto hodí. Unese 8x víc než běžná židle – slona, kamión nebo třeba 106 dospělých chlapů. Ale benefitů je mnohem víc… 

 

židle byla otestována hydraulickým lisem

Otestovali jsme odolnost židle. Porovnali jsme jí s židlí z hobby marketu. A jak dopadl výsledek? Podívejte se sami v článku. Židle udržela zátěž o hmotnosti 8470 kg. 

DUbová židle 1z-1038MD

Restaurační židle ručně ohýbaná. Celodřevěná ,,nezničitelná" konstrukce z kvalitního dubového dřeva. Na výběr máme několik odstínů moření dřeva. Perfektně se hodí do zatížených provozů či domácností, například do restaurací či kaváren. Navíc je židle stohovatelná v 5 kusech.

 

Možnost výběru židle s čalouněným sedákem. Máme stovky látek a koženek pro potah židle. Jejich údržba je snadná a nenáročná.

 

 Untitled (1920 × 920 px) (1920 × 820 px) (835 × 357 px) (835 × 401 px)

Možnost výběru židle s čalouněným sedákem. Máme stovky látek a koženek pro potah židle. Jejich údržba je snadná a nenáročná. Židle je v ucelené kolekci - jídelní židle, židle s područkami, barová židle.

 

 

SUBJEKTIVNĚ ZHODNOCENO

Podrobili jsme naši židli Z-1038 subjektivním testem, kde jsme zkoumali pohodlí, tvrdost sedáku, hrubost materiálu a manipulaci.

 

 


Výhody dubové židle 1z-1038MD

  • Vhodná do náročného provozu
  • Pevná robustní konstrukce
  • Skvělá ergonomie
  • Několik odstínů dřeva
  • Stovky látek a koženek
  • Stohovatelná - 5 ks 

 

Hmotnost 6 kg
Hloubka 52 cm
Šířka 43 cm
Výška 84 cm
Výška sedu 46 cm
Sedák dřevěný/čalouněný
Konstrukce dub

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: